A A A
Print
Produktai vaikams
Susipažinkite su vaikams skirtais produktais
 • Infatrini

  Didelės energinės vertės, subalansuotas maistas kūdikiams, turintiems augimo sutrikimų

 • Nutrini

  Specialios medicininės paskirties maisto produktas skirtas vaikų mitybos reguliavimui sergant ligomis, susijusiomis su mitybos būklės pablogėjimu. Maistiniu požiūriu visavertis, paruoštas naudoti produktas be skaidulų, skirtas maitinimui per zondą  vaikams nuo 1 iki 6 metų amžiaus ar sveriantiems 8-20 kg. Be glitimo, laktozės.

 • Nutrini Energy Multi Fibre

   

  Specialios medicininės paskirties  maisto produktas skirtas vaikams,  sergant ligomis, susijusiomis su mitybos būklės pablogėjimu.
  Maistiniu požiūriu visavertis, paruoštas naudoti, skirtas maitinimui per zondą produktas be skaidulų. Vaikams nuo 1 iki 6 metų amžiaus arba sveriantiems 8-20 kg. Be glitimo, laktozės. Supakuota naudojant apsaugines dujas.

  Specialios medicininės paskirties  maisto produktas skirtas vaikams,  sergant ligomis, susijusiomis su mitybos būklės pablogėjimu. Maistiniu požiūriu visavertis, paruoštas naudoti, skirtas maitinimui per zondą produktas be skaidulų. Vaikams nuo 1 iki 6 metų amžiaus arba sveriantiems 8-20 kg. Be glitimo, laktozės. Supakuota naudojant apsaugines dujas.

 • Neocate® LCP

   

  Specialios medicininės paskirties  maisto produktas skirtas vaikams su sveikatos sutrikimais.
  Maistiniu požiūriu visavertis produktas, kurį sudaro laisvųjų aminorūgščių, angliavandenių, riebalų, mineralinių medžiagų, mikroelementų ir vitaminų mišinys.
  Skirtas vaikams, alergiškiems karvės pieno baltymams, taip pat netoleruojantiems kitų maisto baltymų.

  Specialios medicininės paskirties  maisto produktas skirtas vaikams su sveikatos sutrikimais. Maistiniu požiūriu visavertis produktas, kurį sudaro laisvųjų aminorūgščių, angliavandenių, riebalų, mineralinių medžiagų, mikroelementų ir vitaminų mišinys. Skirtas vaikams, alergiškiems karvės pieno baltymams, taip pat netoleruojantiems kitų maisto baltymų.

 • NutriKid Multi Fibre

  Specialios medicininės paskirties maisto produktas, skiriamas, kai yra su liga susijęs mitybos nepakankamumas ir sulėtėjęs augimas ir/ar jei reikia apriboti skysčių arba sumažinti vartojamo maisto tūrį vaikams nuo 1 metų

 • Neocate® Junior

  Specialios medicininės paskirties maisto produktas skirtas žmonėms su sveikatos sutrikimais. Maistiniu požiūriu visavertis, hipoalergiškas, aminorūgščių pagrindu pagamintas sausas mišinys. Skirtas vaikams nuo 1 metų amžiaus turintiems alergiją karvės pieno baltymams, netoleruojantiems kitų maisto baltymų, taip pat sergantiems kitomis ligomis, kai reikia maistinių medžiagų lengvai įsisavinama forma.

  Nearomatizuotas (neutralus skonis).

 • KetoCal® 4:1

   

  Specialios medicininės paskirties  maisto produktas žmonėms turintiems sveikatos sutrikimų.
  Skirtas vaikams rezistentiškos
  vaistams epilepsijos atveju ir kitais
  atvejais, kai būtina ketogeninė dieta.
  Maistiniu požiūriu visavertis neutralaus skonio miltelių pavidalo mišinys su labai daug riebalų ir mažai angliavandenių.. Santykis- riebalai (ilgos anglies grandinės trigliceridų) ir baltymai plius angliavandeniai - 4: 1.

  Specialios medicininės paskirties  maisto produktas žmonėms turintiems sveikatos sutrikimų. Skirtas vaikams rezistentiškosvaistams epilepsijos atveju ir kitaisatvejais, kai būtina ketogeninė dieta.Maistiniu požiūriu visavertis neutralaus skonio miltelių pavidalo mišinys su labai daug riebalų ir mažai angliavandenių. Santykis- riebalai (ilgos anglies grandinės trigliceridų) ir baltymai plius angliavandeniai - 4: 1.

 • KetoCal® 3:1

  Specialios medicininės paskirties  maisto produktas žmonėms turintiems sveikatos sutrikimų.
  Skirtas kūdikiams ir vaikams nuo gimimo iki 6 metų amžiaus rezistentiškos
  vaistams epilepsijos atveju ir kitais atvejais, kai būtina ketogeninė dieta.
  Nearomatizuotas, maistiniu požiūriu visavertis neutralaus skonio miltelių pavidalo mišinys su labai daug riebalų ir mažai angliavandenių.

  Specialios medicininės paskirties  maisto produktas žmonėms turintiems sveikatos sutrikimų. Skirtas kūdikiams ir vaikams nuo gimimo iki 6 metų amžiaus rezistentiškosvaistams epilepsijos atveju ir kitais atvejais, kai būtina ketogeninė dieta.Nearomatizuotas, maistiniu požiūriu visavertis neutralaus skonio miltelių pavidalo mišinys su labai daug riebalų ir mažai angliavandenių.

 • Milupa Cystilac

   

  Specialios medicininės paskirties  maisto produktas pacientams su sveikatos sutrikimais. Mitybos reguliavimui kūdikiams ir vaikams, sergantiems cistine fibroze.
  Cystilac yra kaloringas mišinys, kurio sudėtyje yra lengvai perdirbamų, aukštos kokybės baltymų (išrūgų ir kazeino hidrolizatų), bei lengvai perdirbamų vidutinės grandinės trigliceridų (MCT) ir fruktogalaktooligosacharidų, bei ilgos grandinės trigliceridų (LCP Milupan® ).

  Specialios medicininės paskirties  maisto produktas pacientams su sveikatos sutrikimais. Mitybos reguliavimui kūdikiams ir vaikams, sergantiems cistine fibroze.
  Cystilac yra kaloringas mišinys, kurio sudėtyje yra lengvai perdirbamų, aukštos kokybės baltymų (išrūgų ir kazeino hidrolizatų), bei lengvai perdirbamų vidutinės grandinės trigliceridų (MCT) ir fruktogalaktooligosacharidų, bei ilgos grandinės trigliceridų (LCP Milupan®).

Privatumo nustatymai

Čia galite bet kada paskelbti ir keisti slapukų nustatymus.

Būtinieji slapukai

Jie yra būtini tam, kad svetainė veiktų, ir negali būti išjungti. Paprastai jie yra įdiegiami tiktai tada, jeigu atliekate veiksmus, kurie prilyginami prašymui suteikti paslaugas (privatumo parinkčių nustatymas, prisijungimas, formų pildymas, t.t.). Naršyklės nustatymuose galite išjungti slapukus arba pasirinkti, kad Jums būtų pranešta apie šiuos slapukus, tačiau tokiu atveju galėsite naudotis ne visomis svetainės dalimis.

Analitiniai slapukai

Jie leidžia mums skaičiuoti apsilankymų svetainėje skaičių ir apsilankymų šaltinius, vertinti ir pagerinti mūsų svetainės veikimą. Jie mums parodo, kurie puslapiai yra populiariausi ir mažiausiai populiarūs, ir kaip lankytojai naršo svetainėje. Jeigu šių slapukų nepriimsite, mes nežinosime, kada Jūs lankėtės mūsų svetainėje ir negalėsime stebėti jos veikimo.

Funkciniai slapukai

Jie leidžia pagerinti svetainės funkcionalumą ir pritaikyti ją pagal asmeninius poreikius. Juos galime įdiegti mes arba trečiosios šalys, kurių paslaugas įtraukėme į savo svetainės puslapius. Jeigu nesutiksite priimti šių slapukų, gali būti, kad kai kurios arba visos iš šių paslaugų tinkamai neveiks.
Daugiau informacijos galite rasti mūsų Slapukų naudojimo tvarkoje.

Reklaminiai slapukai

Juos per mūsų svetainę gali įdiegti mūsų reklamos partneriai, siekdami sukurti Jūsų interesų profilį ir rodyti Jums aktualią reklamą kitose svetainėse. Šie slapukai nesaugo pačios asmeninės informacijos, bet pagal unikalų numerį identifikuoja Jūsų naršyklę ir interneto įrenginį. Jeigu nesutiksite priimti šių slapukų, Jums bus rodoma Jums ne tokia aktuali reklama.