A A A
Print
Istorija

UAB "NUTRICIA Baltics" buvo įsteigta i 1998 metais. Bendrovė yra lyderis gydomosios mitybos produktų bei vaikams ir naujagimiams skirtų maisto produktų rinkoje.

 

Nutricia Gydomosios mitybos padalinio istorija prasidėjo kur kas anksčiau, 1906 metais Olandijoje. Būtent tuomet buvo sukurtas pirmasis specializuotas produktas specialiųjų mitybos poreikių turintiems pacientams – diabetikams.

 

1970 metais buvo pagaminti pirmieji paruošti vartoti produktai, skirti maitinimui per į paciento virškinamąjį traktą įvedamą zondą. Tuo tarpu, 1985 metais pasirodė Nutridrink – per burną vartojamas gydomosios mitybos produktas. Jau 25 metus Nutridrink vartojamas gydomojoje mityboje ne tik Europoje, bet ir daugelyje šalių už jos ribų.

 

Nuo 1990 metų Nutricia Gydomosios mitybos padalinys plėtoja liniją specializuotų produktų, kuriamų specifinėmis ligomis sergančių pacientų poreikiams patenkinti.

 

Lietuvos rinkoje gydomosios medicinos tikslams skirtais produktais prekiaujama nuo 1998 metų. Jau 15 metų NUTRICIA dalijasi savo žiniomis ir patirtimi su Lietuvos specialistais bei tiekia produktus, kurie gelbėja ne vieną gyvybę ir gerina gydymo efektyvumą bei pacientų gyvenimo kokybę.

Privatumo nustatymai

Čia galite bet kada paskelbti ir keisti slapukų nustatymus.

Būtinieji slapukai

Jie yra būtini tam, kad svetainė veiktų, ir negali būti išjungti. Paprastai jie yra įdiegiami tiktai tada, jeigu atliekate veiksmus, kurie prilyginami prašymui suteikti paslaugas (privatumo parinkčių nustatymas, prisijungimas, formų pildymas, t.t.). Naršyklės nustatymuose galite išjungti slapukus arba pasirinkti, kad Jums būtų pranešta apie šiuos slapukus, tačiau tokiu atveju galėsite naudotis ne visomis svetainės dalimis.

Analitiniai slapukai

Jie leidžia mums skaičiuoti apsilankymų svetainėje skaičių ir apsilankymų šaltinius, vertinti ir pagerinti mūsų svetainės veikimą. Jie mums parodo, kurie puslapiai yra populiariausi ir mažiausiai populiarūs, ir kaip lankytojai naršo svetainėje. Jeigu šių slapukų nepriimsite, mes nežinosime, kada Jūs lankėtės mūsų svetainėje ir negalėsime stebėti jos veikimo.

Funkciniai slapukai

Jie leidžia pagerinti svetainės funkcionalumą ir pritaikyti ją pagal asmeninius poreikius. Juos galime įdiegti mes arba trečiosios šalys, kurių paslaugas įtraukėme į savo svetainės puslapius. Jeigu nesutiksite priimti šių slapukų, gali būti, kad kai kurios arba visos iš šių paslaugų tinkamai neveiks.
Daugiau informacijos galite rasti mūsų Slapukų naudojimo tvarkoje.

Reklaminiai slapukai

Juos per mūsų svetainę gali įdiegti mūsų reklamos partneriai, siekdami sukurti Jūsų interesų profilį ir rodyti Jums aktualią reklamą kitose svetainėse. Šie slapukai nesaugo pačios asmeninės informacijos, bet pagal unikalų numerį identifikuoja Jūsų naršyklę ir interneto įrenginį. Jeigu nesutiksite priimti šių slapukų, Jums bus rodoma Jums ne tokia aktuali reklama.