A A A
Print
Veikla

Lietuvos rinkoje bendrovė NUTRICIA yra lyderė gydomosios mitybos srityje.

 

Gydomoji mityba – tai pažangi terapija, sukurta pacientams, kurie dėl ligos ir su ja susijusių sunkumų, įprasto arba tradicinio maitinimosi būdu negali gauti pakankamo energijos bei maistinių medžiagų: baltymų, angliavandenių, riebalų, vitaminų ir mineralų, kiekio.

 

Gydomojoje mityboje taikomų produktų išskirtinumas yra unikalus visų būtinų maistinių medžiagų derinys atitinkamomis proporcijomis. Įprasto maitinimosi būdu pacientui yra sudėtinga arba neįmanoma išgauti tokį maistinių medžiagų derinį arba sudėtį. Dėl šios priežasties, Nutricia Gydomosios mitybos padalinio atstovai daugelį metų bendradarbiauja su medicinos srities specialistais, derindami produktus ir jų vartojimo sistemas tam, kad mitybos intervencijos būdu pasiekti didesnį terapijos efektyvumą gydymo proceso metu.

 

Gydomajai mitybai skirti produktai gerina paciento mitybos būklę. Jie yra vartojami ligos sukelto mitybos nepakankamumo prevencijai ir gydymui.

 

Gydomoji mityba yra neatsiejamas veiksmingo gydymo elementas, nes:

  • mažina komplikacijų, ypač infekcijų pasireiškimo atvejų skaičių
  • didina vartojamų vaistų efektyvumą
  • trumpina gydymo ligoninėje trukmę
  • gerina paciento gyvenimo kokybę

 

Visus produktus kuria mitybos ir medicinos srities ekspertai, atsižvelgdami į Pasaulinės sveikatos organizacijos bei Europos Sąjungos Komisijos mitybos klausimams rekomendacijas.

Privatumo nustatymai

Čia galite bet kada paskelbti ir keisti slapukų nustatymus.

Būtinieji slapukai

Jie yra būtini tam, kad svetainė veiktų, ir negali būti išjungti. Paprastai jie yra įdiegiami tiktai tada, jeigu atliekate veiksmus, kurie prilyginami prašymui suteikti paslaugas (privatumo parinkčių nustatymas, prisijungimas, formų pildymas, t.t.). Naršyklės nustatymuose galite išjungti slapukus arba pasirinkti, kad Jums būtų pranešta apie šiuos slapukus, tačiau tokiu atveju galėsite naudotis ne visomis svetainės dalimis.

Analitiniai slapukai

Jie leidžia mums skaičiuoti apsilankymų svetainėje skaičių ir apsilankymų šaltinius, vertinti ir pagerinti mūsų svetainės veikimą. Jie mums parodo, kurie puslapiai yra populiariausi ir mažiausiai populiarūs, ir kaip lankytojai naršo svetainėje. Jeigu šių slapukų nepriimsite, mes nežinosime, kada Jūs lankėtės mūsų svetainėje ir negalėsime stebėti jos veikimo.

Funkciniai slapukai

Jie leidžia pagerinti svetainės funkcionalumą ir pritaikyti ją pagal asmeninius poreikius. Juos galime įdiegti mes arba trečiosios šalys, kurių paslaugas įtraukėme į savo svetainės puslapius. Jeigu nesutiksite priimti šių slapukų, gali būti, kad kai kurios arba visos iš šių paslaugų tinkamai neveiks.
Daugiau informacijos galite rasti mūsų Slapukų naudojimo tvarkoje.

Reklaminiai slapukai

Juos per mūsų svetainę gali įdiegti mūsų reklamos partneriai, siekdami sukurti Jūsų interesų profilį ir rodyti Jums aktualią reklamą kitose svetainėse. Šie slapukai nesaugo pačios asmeninės informacijos, bet pagal unikalų numerį identifikuoja Jūsų naršyklę ir interneto įrenginį. Jeigu nesutiksite priimti šių slapukų, Jums bus rodoma Jums ne tokia aktuali reklama.